Preces saņemšana:

Pasūtīto preci iespējams saņemt Rīgā, Pilsoņu ielā 6a vai jebkurā Omniva pakomātā (+3 EUR). Omniva sūtījumus parasti piegādā 1-3 darba dienu laikā. Piegādes laiks neietilps izgatavošanas laikā. Omniva pakomātu atrašanās vietas var aplūkot šeit: Omniva pakomāti.

Ja adresāts atrodas ārpus Latvijas, tad preci varam izsūtīt ar VAS Latvijas Pasts starpniecību. Maksa būs atkarīga no pasūtījuma vērtības, izmēra un svara, tāpēc pirms pasūtījuma veikšanas lūgums sazināties ar mums, lai precizētu izmaksas.

Atsevišķos gadījumos varam vienoties arī par kurjera piegādi. Maksa būs atkarīga no pasūtījuma vērtības, izmēra un svara, tāpēc pirms pasūtījuma veikšanas lūgums sazināties ar mums, lai precizētu izmaksas.

Mēs lepojamies ar to, ka mums nav nācies saskarties ar situācijām, kad prece būtu jāatgriež tās kvalitātes dēļ. Ja tomēr neesi apmierināts ar izpildes kvalitāti, sazinies ar mums, par preces atgriešanu vienosimies individuāli.

Mēs ļoti priecāsimies, ja saņemot savu pasūtījumu pievienosiet publisku atsauksmi par mūsu darbu.Esošās atsauksmes var aplūkot, kā arī jaunas var pievienot šeit: Atsauksmes

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.