Pasūtījuma noformēšana:

Preci iespējams iegādāties rakstot mums FB lapā: 7BlackBees, kā arī šajā mājaslapā sekojoši:

  • Sadaļā “Veikals” izvēlies preci un piedāvātos izvēles parametrus ->
  • Spied pogu „Ielikt grozā” ->
  • Spied "Pasūtīt"->
  • Pasūtījuma formā norādi savu kontaktinformāciju, izvēlies vēlamo piegādes un apmaksas veidu un spied "Tālāk"->
  • Pārskati pasūtījuma kopsavilkumu un ja viss ir atbilstoši vēlmēm, tad spied “Pasūtīt” ->
  • Ja esi izvēlējies apmaksu ar pārskaitījumu, tad pēc pasūtījuma apstiprināšanas varēsi atvērt pasūtījuma rēķinu. Tas tiks nosūtīts arī uz e-pastu.

 *Apmaksa jāveic 5 dienu laikā pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts.

 **Par pasūtīto preci, kuras vērtība nepārsniedz 100 EUR, iespējams norēķināties arī skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, ja esi izvēlējies saņemt preci Rīgā, Pilsoņu ielā 6a (Āgenskalns).

Izgatavošanas laiks:

Pasūtījuma izpildi sāksim tiklīdz saņemsim pilnu pasūtījuma apmaksu (ja samaksu paredzēts veikt ar pārskaitījumu), kas var aizņemt 1-3 darba dienas.

Dažādu preču izgatavošanas termiņš var atšķirties, katrai precei tas norādīts pie apraksta. Ja pasūtījums ir steidzams, aicinām iegādāties pakalpojumus Express izgatavošana 3 darba dienās vai SUPER Express izgatavošana 2 darba dienās, tādā veidā saīsinot preces standarta izgatavošanas laiku līdz 3 vai 2 darba dienām. Īsākā laikā produktu izgatavošana nav iespējama, iesakām ieskatīties sadaļā "Gatavā produkcija", kur apkopoti jau gatavie produkti, kas saņemami nekavējoties.

Piegādes laiks neietilps izgatavošanas laikā.

Preces saņemšana:

Pasūtīto preci iespējams saņemt Rīgā, Pilsoņu ielā 6a vai jebkurā Omniva pakomātā (+3 EUR). Omniva sūtījumus parasti piegādā 1-3 darba dienu laikā. Piegādes laiks neietilps izgatavošanas laikā. Omniva pakomātu atrašanās vietas var aplūkot šeit: Omniva pakomāti.

Ja adresāts atrodas ārpus Latvijas, tad preci varam izsūtīt ar VAS Latvijas Pasts starpniecību. Maksa būs atkarīga no pasūtījuma vērtības, izmēra un svara, tāpēc pirms pasūtījuma veikšanas lūgums sazināties ar mums, lai precizētu izmaksas.

Atsevišķos gadījumos varam vienoties arī par kurjera piegādi. Maksa būs atkarīga no pasūtījuma vērtības, izmēra un svara, tāpēc pirms pasūtījuma veikšanas lūgums sazināties ar mums, lai precizētu izmaksas.

Mēs lepojamies ar to, ka mums nav nācies saskarties ar situācijām, kad prece būtu jāatgriež tās kvalitātes dēļ. Ja tomēr neesi apmierināts ar izpildes kvalitāti, sazinies ar mums, par preces atgriešanu vienosimies individuāli.

Mēs ļoti priecāsimies, ja saņemot savu pasūtījumu pievienosiet publisku atsauksmi par mūsu darbu.Esošās atsauksmes var aplūkot, kā arī jaunas var pievienot šeit: Atsauksmes

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.