Personalizētas dāvanas!
Piedāvājam oriģinālas un personalizējamas dāvanas bērniem un pieaugušajiem, kas ar lepnumu var tikt pasniegtas raudzībās, kristībās, kāzās vai citos svētkos.

Kas mēs esam?


7BlackBees ir vairāku entuziastu kompānija, kam sirdslieta ir jaunu lietu radīšana.  Izgatavojam personalizētas dāvanas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Latvija- tās ir mūsu mājas!

Mums patīk tas ko mēs darām un ar saviem darbiem labprāt iepriecināsim arī Tevi un Tavus mīļos!

Ko mēs radām?

Mūsu galvenais materiāls ir koks, ko labprāt kombinējam ar stiklu, audumu, papīru... Mums patīk personiskas lietas, tāpēc gandrīz visi mūsu produkti var tikt pielāgoti dāvanas saņēmējam ar personalizētiem tekstiem, attēliem, logo vai fotogrāfijām.

Labprāt sadarbojamies gan ar fiziskām, gan juridiskām personām Latvijas teritorijā un ārpus tās. Mēs ar prieku izpildām korpratīvos pasūtījumus, kā arī sniedzam CNC frēzēšanas un lāzergravēšanas pakalpojumus.


Kā mēs sākām?

Savu darbību sākām 2016.gadā ar maziem ražošanas apjomiem, kas drīzāk būtu saucams par “hobiju”, nevis “biznesu”.  Saņemot gandarītu klientu atsauksmes un kaudzēm atkārtotu pasūtījumu drīz vien šī aizraušanās kļuva par pamata darbu un pat dzīvesveidu vairākiem no mūsu komandas. Esam gandarīti, ka stipri pieaugot ražošanas apjomiem, mums ir izdevies ne tikai noturēt augstus kvalitātes standartus, bet tos pat kāpināt. Mūsu prioritāte ir apmierināts klients!